Clicky

Nienawidzę swojego życia

Nienawidzę swojego życia

 - Osobista historia
Jesteś tutaj: Wyzwania Życiowe >> Nienawidzę swojego życia

Nienawidzę swojego życia – Uczucie odrzucenia
Znowu obudziłam się na łazienkowej podłodze. Wszyscy znajomi już dawno wyszli i znowu byłam sama. Pomyślałam sobie: „Nienawidzę swojego życia”. Tak myślałam od dłuższego już czasu. Odkąd pamiętam, zawsze chciałam być kochana i akceptowana. Zamiast tego – byłam wyśmiewana za swój wygląd i traktowana jako mało rozgarnięta osoba. Wyszło na to, że nie mam osobowości, ani nic co by przyciągało ludzi do mnie.


Nienawidzę swojego życia – Pragnienie miłości i akceptacji
Jak doszło do tej sytuacji? Już jako dziecko, czułam, ze nie pasuję. Nie byłam ładna, za wysoka i zawsze z tyłu za rówieśnikami. Nowa szkoła – to miejsce, kiedy po raz pierwszy poczułam odrzucenie, które pozostawiło bliznę na całe życie. Kiedy następnego roku musiałam pójść do nowej szkoły byłam pewna, że nikt mnie nie polubi. Więc, zanim inni mnie odrzucili - ja odrzuciłam pierwsza. Chciałam zniknąć z powierzchni ziemi, ale życie ciągle mnie trzymało w garści.

W gimnazjum moim celem było pozostać incognito. Jednak tego roku dużo czasu spędzałam na basenie i moje włosy zmieniły kolor na zielony. Wyobrażacie sobie jak nazywano najwyższą osobę w klasie z zielonymi włosami… to był kolejny powód, aby się schować w jakiejś dziurze. To był mój plan na lata w gimnazjum i liceum – ukryć się.

Przez cały ten czas moje wnętrze krzyczało za miłością i akceptacją, ale nie było szansy, abym uwierzyła, że kiedykolwiek tak się stanie. Wydawało się, że nikogo obchodzi, że żyję, nawet moją rodzinę.


Nienawidzę swojego życia – grupowe błędy
Po liceum, rodzice stwierdzili, że pójdę na studia. Nie wykazywałam się żadnymi osiągnięciami i zdecydowanie nie chciałam studiować. Ale nie miałam wyjścia. Po raz pierwszy w życiu postawiłam sobie za cel, że będę popularna. Nie wiedziałam jak ten cel osiągnę, ale było mi wszystko jedno. Jak się okazało, byłam znana przez wszystkich, ale nie oznaczało to, że byłam popularna.

W domu rodzie mieli zwyczaj organizowania małych przyjęć w sobotnie wieczory, w niedziele zaś szli do kościoła. Było to dla mnie trudne i zaczęłam nienawidzić alkoholu i kogokolwiek kto pił. Do czasu pójścia na studia. Podczas mojego pierwszego roku, na jesieni, jeden z lubianych na studiach chłopaków zaprosił mnie i koleżankę do baru. Na początku nie chciałam iść, ale pomyślałam, że jest to dobry pretekst, aby poznać nowych znajomych. Miałam wypić tylko colę. Ich planem było mnie upić. Udało im się – byłam stracona. Chciałabym powiedzieć, że panowałam nad wszystkim, ale tego wieczoru, alkohol przejął kontrolę nad moim życiem. Po raz pierwszy w swoim życiu mogłam rozmawiać z chłopakami i czułam się częścią grupy. Już nie mogłam się doczekać następnej imprezy i tego, że się upije i będzie zabawa.

Pod koniec jesieni, poszłam na randkę z przystojnym chłopakiem starszym ode mnie o pare lat. Bardzo mi to schlebiało. Nie wiedziałam jednak jakie ma plany względem mnie. Tego wieczoru kochaliśmy się a ja stałam się jego specjalną zabawką – miał mnie zawsze wtedy, kiedy jego dziewczyna była zajęta. Zrozumiałam, że jeśli chcę być zapraszana musze dać chłopakowi wszystko to, co on zechce. Nienawidziłam siebie. Kończąc studia byłam znana jako największa dziwka na kampusie. To powód do dumy, nieprawdaż?

Przeczytaj Nienawidzę swojego życia Page 2!


Czy podoba Ci się to, co przeczytałeś/przeczytałaś na naszej stronie? Jeśli tak, to podziel się tym z innymi, używając poniższych portali: Czym są portale społecznościowe?
Znajdź nas na:
English  
Social Media
Znajdz nas na:

Podziel sie:


Uzdrowienie

Utrata pracy
Uzależnienie od alkoholu
Uzależnienie od narkotyków
Współuzależnienie
Palenie – uzależnienie od nikotyny
Anoreksja, Bulimia
Uzależnienie od jedzenia
Jak popełnić samobójstwo
Nienawidzę swojego życia
Additional Content To Explore...

Czy nauka może udowodnić istnienie Boga?
Czy filozofia może udowodnić istnienie Boga?
Czy Biblia jest prawdziwa?
Kim jest Bóg?
Kim jest Jezus?
Która religia?
Jak mogę wzrastać w Bogu?
Popularne tematy
Życiowe wyzwania
 
 
 
Szukaj
 
Add Nienawidzę swojego życia to My Google!
Add Nienawidzę swojego życia to My Yahoo!
XML Feed: Nienawidzę swojego życia
Wyzwania Życiowe Strona glówna | O nas | Nawigacja strony
Copyright © 2002-2021 AllAboutLifeChallenges.org, Wszelkie prawa zastrzezone.