Clicky

Ofiary gwałtu

Ofiary gwałtu

 - Historie z życia wzięte
Jesteś tutaj: Wyzwania Życiowe >> Ofiary gwałtu

Ofiary gwałtu – spotkanie w sprawie pracy poszło nie tak, jak powinno
Ofiary gwałtu na całym świecie dzielą się swoimi opowieściami. Posłuchaj tej.

Czuło się w powietrzu wiosnę. Kwiaty zaczynały rosnąć po długiej zimie. Wracały ptaki, słońce świeciło i lekki wietrzyk zwiastował nadejście cieplejszej pory roku.

Szukałam pracy – chciałam znaleźć lepiej płatną pracę niż miałam do tej pory pracując w sieci fast foodów. Myślałam o pracy sprzątaczki, gdzie bym więcej zarabiała. Byłam bardzo podekscytowana, czułam, że to praca dla mnie. Odpowiedziałam na ogłoszenie i umówiłam się na spotkanie.

Przyjechałam samochodem moich rodziców na umówione miejsce. Miałam spotkać mężczyznę na parkingu przy budce z lodami i stamtąd miał mnie zawieźć do swojego domu. Powiedział, że samej będzie mi trudno znaleźć dom. Zobaczyłam jego samochód i poszłam w jego kierunku. Od razu odjechaliśmy.

Rozmawialiśmy na wiele tematów i wogóle nie zwracałam uwagi gdzie jedziemy. Zadawałam pytania dotyczące mojej pracy, obowiązków i czasu pracy. Uprzedziłam, że nadal studiuję, i moje studia stawiam na pierwszym miejscu i że mogę pracować na pół etatu. Odpowiadał bardzo krótkie.

Kiedy tak jechaliśmy, zaczęłam się zastanawiać gdzie jest ten dom? Zaparkował na parkingu przy miejscowym zakładzie produkującym gaz naturalny. Byłam trochę zdezorientowana i zaczęłam się niepokoić. Zapytałam się jego, co tutaj robimy. Nie odpowiedział i zaparkował samochód.

Zgasił silnik i odwrócił się do mnie. Zadał pare pytań o charakterze seksualnym. Natychmiast zorientowałam się że mam poważne kłopoty. Rozejrzałam się dookoła – nikogo nie było w pobliżu. Parking okalały drzewa, które czyniły go niewidocznym od strony ulicy. Chciałam otworzyć drzwi samochodu, ale były zamknięte. Mężczyzna tylko się uśmiechnął. Ale uśmiech jego był złowróżbny.

Wypadki, które nastąpiły po uśmiechu, nie powinny się zdarzyć młodej, niewinnej, i naiwnej 16-atce. Po wszystkim, wyszedł z samochodu, wyciągnął mnie z niego i zostawił mnie płacząca na asfalcie, w podartym ubraniu.

Próbowałam wziąć się w garść i zaczęłam wędrówkę do samochodu rodziców. To było jakieś 1,5 mili, dla mnie była to jednak wieczność. Byłam cała poturbowana i w szoku.

Dotarłam do samochodu, wsiadłam i pojechałam do domu. W domu nikogo nie było. Cieszyłam się z tego powodu. Weszłam pod prysznic i szorowałam się, szorowałam, aż woda stała się zimna. Czułam się cały czas brudna.

Nigdy nikomu o tym nie powiedziałam. Zamknęłam się w sobie. Dalej żyłam, ale to były tylko ruchome obrazy, to co się wydarzało. Moje ciało, to była tylko marna skorupa. Ja chroniłam swoja dusze. Już nikt nigdy nie wykorzysta mnie w ten sposób, nie pozwolę na to.

Bóg, moja Biblia, i poezja – to byli moi przyjaciele. Kiedy nie byłam w szkole, siedziałam samotnie w pokoju. Prosiłam Boga, aby mnie uleczył. Aby uleczył najgłębsze rany, o których tylko On wiedział. Jednak, w dalszym ciągu, nie czułam uzdrowienia.


Ofiary gwałtu – impreza z nieszczęśliwym zakończeniem
Skończyłam studia, a swój ból topiłam w alkoholu. Po studiach poszłam do wojska, ponieważ potrzebowałam uporządkowanego trybu życia. Musiałam dowiedzieć się kim jestem.. Zawsze byłam patriotką i byłam gotowa umrzeć za swój kraj, jeśli byłaby taka potrzeba.

Szkolenie podstawowe było łatwe dla mnie. Starałam się być najlepszym żołnierzem. Wypełniałam rozkazy. Biegłam, kiedy kazano mi biec, szłam kiedy kazano iść. Poziom podstawowy przeszłam z łatwością. Na poziomie zaawansowanym – szkoleniu indywidualnym - Advanced Individual Training (AIT) – doświadczyłam większej wolności, możliwości wyboru, mniej musztry.

Była tam knajpa, do której mogliśmy chodzić. Zaczęłam tam wpadać, tańczyć z kumplami. Dużo tańczyłam, było to dla mnie bardzo uwalniające, bo ciągle czułam ból w środku duszy. Któregoś wieczoru, po zamknięciu knajpy, wracałam na skróty do naszego baraku. W ten sposób zaoszczędzałam 15 minut. Była tam grupa pijanych żołnierzy, którzy również wybrali skróty. Kobieta samotna w środku lasu – nie można było tego przegapić. Nie widziałam ich twarzy. Kiedy tak leżałam, atakowana przez nich, znów wycofałam się w mój bezpieczny świat, żeby nie mieć świadomości tego, co dzieje się wokół mnie. Kiedy odchodzili, słyszałam ich demoniczny śmiech. Śmiech, który dźwięczał w moich uszach przez kolejnych 26 lat.


Ofiary gwałtu – Uzdrowić rany
Pewnie myślisz, że jako ofiara (2 gwałty) mam prawo, aby być wściekła na mój los. Myślisz pewnie, że zwątpiłam i przestałam wierzyć w Boga. Nic bardziej mylnego. Bóg był zawsze przy mnie. Nie znam odpowiedzi, dlaczego przytrafiło się to właśnie mnie. Ale wiem, że Bóg wszystkiego używa dla Jego dobra.

Nigdy bym nie zgodziła się oczywiście, aby przeżyć to samo jeszcze raz. Jednak przez te wydarzenia, jestem tym, kim jestem teraz. Bóg dał mi pragnienie, aby zwracać się do kobiet takich jak ja z Jego Słowem, Jego Miłością, Jego przebaczeniem, i Jego łaską.

Kiedy ktoś decyduje się żyć dla Chrystusa, wybiera trudniejszą drogę. Będą próby i będzie cierpienie. Musimy zdawać sobie z tego sprawę. Ale mamy tez nadzieję. Wiemy, że nie jesteśmy sami. Wiemy, że na końcu Bóg zwycięża. I my z też.

Pragnęłam przebaczyć moim prześladowcom. Modliłam się, aby Bóg postawił kogoś na ich ścieżce i objawił im Bożą chwałę. Aby odpowiedzieli na Jego wezwanie i wyrwali się z rąk zła i połączyli się ze mną w wieczności.

Odnaleźć nadzieję


Czy podoba Ci się to, co przeczytałeś/przeczytałaś na naszej stronie? Jeśli tak, to podziel się tym z innymi, używając poniższych portali: Czym są portale społecznościowe?
Znajdź nas na:
English  
Social Media
Znajdz nas na:

Podziel sie:


Uzdrowienie

Seksoholizm – uzależnienie od seksu
Ofiary gwałtu
Uzależnienie od pornografii
Uzależnienie od masturbacji
Nienawidzę swojego życia
Seksoholizm - terapia
Ofiary przemocy selsualnej
Additional Content To Explore...

Czy nauka może udowodnić istnienie Boga?
Czy filozofia może udowodnić istnienie Boga?
Czy Biblia jest prawdziwa?
Kim jest Bóg?
Kim jest Jezus?
Która religia?
Jak mogę wzrastać w Bogu?
Popularne tematy
Życiowe wyzwania
 
 
 
Szukaj
 
Add Ofiary gwałtu to My Google!
Add Ofiary gwałtu to My Yahoo!
XML Feed: Ofiary gwałtu
Wyzwania Życiowe Strona glówna | O nas | Nawigacja strony
Copyright © 2002-2021 AllAboutLifeChallenges.org, Wszelkie prawa zastrzezone.