Clicky

Jak popełnić samobójstwo

Jak popełnić samobójstwo

 - Pytanie życia
Jesteś tutaj: Wyzwania Życiowe >> Jak popełnić samobójstwo

Jak popełnić samobójstwo – czy naprawdę chciałam się skrzywdzić?
Byłam w depresji, ale wypierałam to. Zaczęły pojawiać się myśli o samobójstwie. W jaki sposób popełnić samobójstwo? Pamiętam, że byłam bardzo rozczarowana, ponieważ życie nie toczyło się według mojego planu. Ale czy to był powód do depresji? Czy samobójstwo było rozwiązaniem? Z pewnością nie było aż tak źle. Nie potrzebowałam pomocy. Mogłam sama poradzić sobie z problemami. Jednak złe myśli zaczęły bombardować mój umysł. Zaczęłam zastanawiać się, w jaki sposób zawiązać odpowiednio linę, aby utworzyła pętle. Czy będzie wystarczająco mocna, a sufit wystarczająco wysoki, żeby się powiesić. Czy będę fizycznie w stanie osiągnąć ten cel? Myśli te same w sobie mnie przerażały.

Skąd się wzięły? Jak się dostały do mojej głowy?

Po pewnym czasie, myśli były bardziej natrętne. Tak jakby same ożyły i miały oddzielną tożsamość i opanowały w jakiś sposób mój umysł. Zaczęłam zastanawiać się, czy nie potrzebuję profesjonalnej pomocy. Ale nic w związku z tym nie robiłam, a okropne myśli były coraz bardziej natrętne!

Nikomu nie mówiłam o swoich myślach. Tak były przerażające dla mnie samej, że bałam się powiedzieć o tym komukolwiek, ponieważ byłam przekonana, że zlekceważą moje uczucia i będzie mi wstyd za siebie. Może mnie odtrącą i wtedy nie poradzę sobie z tym. Tak bardzo starałam się trzymać. Chciałam być silna. Chciałam wierzyć w Boga. Zmuszałam się do myślenia pozytywnego. Może uda mi się wyrzucić te przerażające myśli z moje głowy?

Chciałam poradzić sobie z depresją sama, ale ten wewnętrzny głos nasilał się bardziej i bardziej. Dosięgłam punktu, w którym opracowałam metodę popełnienia samobójstwa i zastanawiałam się jak napisać list pożegnalny dla swojej rodziny. Jedna cześć mnie – ta irracjonalna, bombardowała mnie irracjonalnymi myślami o samobójstwie, druga – ta bardziej racjonalna, uzmysławiała mi, że jest to złe i że zniszczy to moją rodzinę. Tak jakbym była dwiema różnymi osobami – osoba pod całkowitą kontrolą tego obłąkanego wewnętrznego głosu, i osoba, która kocha Boga i wierzy w Jego dobroć i plan jaki ma dla mojego życia mimo trudów i bólu, jakie to życie przynosi.


Jak popełnić samobójstwo –wyciszyć intruza
Moje myśli skupione były na tym, w jaki sposób popełnić samobójstwo. Wiedziałam, że mam problem i potrzebuje pomocy. Miałam dość tych myśli! Potrzebowałam pomocy! Głęboko w sercu, wiedziałam, że Bóg mnie kocha. Nie pojmowałam, jak może mnie kochać ale wierzyłam, że jednak kocha mnie. Najpierw poszłam do żony mojego pastora, którą darzyłam wielkim szacunkiem. Byłam zaskoczona i zarazem pocieszona, bo usłyszałam, że nie ja pierwsza borykam się z tym problemem. Ona przez to samo przeszła: myśli samobójcze. Zachęciła mnie do terapii i leczenia. Przy pomocy leków, terapii i Bożej pomocy, nie mam już depresji i robię duże postępy. Skorzystaj z pomocy, której potrzebujesz i która należy ci się. Nie musisz żyć w depresji i frustracji.


Jak popełnić samobójstwo – Zrozumieć Bożą miłość
Bóg wie, że rozmyślasz w jaki sposób popełnić samobójstwo. Wtedy tego nie widziałam, ale teraz zdaję sobie sprawę, jak bardzo Bóg mnie kocha. Wiem, że cały czas był ze mną, aby mnie chronić, i że postawił na mojej drodze ludzi, aby pomogli mi przejść przez ten trudny czas. Nauczyłam się jak szeroka, wysoka i długa jest Boża miłość.

Zobaczyłam, że On chciał dać swojego Syna, aby umarł zamiast mnie. Wyobrażam sobie Jezusa na krzyżu, z sercem przepełnionym miłością, zadającym mi pytanie: „Czy to nie jest wystarczająco dużo?”

Czy Bogu zależy na mnie?


Czy podoba Ci się to, co przeczytałeś/przeczytałaś na naszej stronie? Jeśli tak, to podziel się tym z innymi, używając poniższych portali: Czym są portale społecznościowe?
Znajdź nas na:
English  
Social Media
Znajdz nas na:

Podziel sie:


Uzdrowienie

Utrata pracy
Uzależnienie od jedzenia
Jak popełnić samobójstwo
Nienawidzę swojego życia
Współuzależnienie
Anoreksja, Bulimia
Hipnoza
Pracoholizm
Współuzależnienie - zdrowienie
Additional Content To Explore...

Czy nauka może udowodnić istnienie Boga?
Czy filozofia może udowodnić istnienie Boga?
Czy Biblia jest prawdziwa?
Kim jest Bóg?
Kim jest Jezus?
Która religia?
Jak mogę wzrastać w Bogu?
Popularne tematy
Życiowe wyzwania
 
 
 
Szukaj
 
Add Jak popełnić samobójstwo to My Google!
Add Jak popełnić samobójstwo to My Yahoo!
XML Feed: Jak popełnić samobójstwo
Wyzwania Życiowe Strona glówna | O nas | Nawigacja strony
Copyright © 2002-2021 AllAboutLifeChallenges.org, Wszelkie prawa zastrzezone.